Počas uplynulých mesiacov makal Tom Holland na 10-dielnom seriáli The Crowded Room. Zrejme nečakal, že mu úloha Dannyho Sullivana, ktorý trpí disociatívnou poruchou osobnosti, čiastočne zmení život. Herec, ktorý sa netajil tým, že si rád vypije, priznal, že už rok aj štyri mesiace abstinuje. Dôvodom je jeho nový pohľad na duševné zdravie, ktorý získal pri natáčaní spomínaného seriálu.

Tom v ukážke z The Crowded Room.

Kvôli tomu, aby stvárnil svoju postavu čo najlepšie, strávil mnoho času rozhovormi so psychiatrami, čo mu dalo naozaj veľa. Do svojej úlohy Dannyho sa vžil až natoľko, že sa mu začala dostávať pod kožu. “Videl som sa v ňom, ale vo svojom osobnom živote. Pamätám si, že som sa doma zrútil a chcel som si oholiť hlavu. Chcel som to urobiť, aby som sa zbavil tejto postavy. Boli sme však v polovici natáčania a tak som sa nakoniec rozhodol, že to neurobím,” spomína Tom a dodáva: “Nič také som predtým nezažil.” Všetkým svojim fans odporúča pozrieť si The Crowded Room, a to z jasného dôvodu: “Diváci budú mať viac rešpektu a sympatie pre tých, ktorí si prechádzajú problémami duševného zdravia.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.