SUPER MARIO BROS. VO FILME má dnes kinopremiéru!

0
362

Na celom svete nenájdete populárnejších inštalatérov ako sú fúzatí bratia Mario a Luigi. Legendárni hrdinovia zo slávnych videohier sa teraz vydávajú na filmové plátno!

Mario a Luigi snívajú o tom, že povedú najlepšiu inštalatérsku firmu v New Yorku, čo im však zatiaľ veľmi nevychádza. Možno práve preto sú ochotní vrhať sa aj do práce, ktorá je zjavne nad ich chabé sily. Chuť ísť do všetkého po hlave sa im nevyplatí vo chvíli, keď vlezú do podozrivo vyzerajúcej obrej zelenej rúrky a už o pár sekúnd sa kamsi nekontrolovateľne rútia! Na druhom konci potrubia na nich čaká fantastický svet, ktorého obyvatelia riešia práve podstatný problém. Ohavný jašter Bowser, kráľ jedného z tunajších kráľovstiev, sa totiž rozhodol silou ovládnuť všetky ostatné ríše! V hľadáčiku má predovšetkým Hubové kráľovstvo, ktorého vládkyňu, princeznú Peach, by si naviac rád vzal za manželku!

Večný smoliar Luigi po svojej životnej jazde skončí práve v Bowserovej spálenej zemi, kde je okamžite zajatý poskokmi tunajšieho kráľa. To Mario má oveľa väčšie šťastie, pretože kráľovstvo princeznej Peach, kam dopadne, vyzerá ako raj – a to nielen pre hubárov! Peach je naviac fajn baba bez princeznovských manierov a tak keď sa Mario dozvie, aké jej hrozí nebezpečenstvo, okamžite sa jej rozhodne pomôcť. Zvlášť, keď pri tom bude môcť zachrániť aj svojho brata Luigiho. Zabúda však pri tom na to, že rozhodne nie je žiadny hrdina a že to najstatočnejšie, čo doteraz urobil, bolo utiahnutie povoleného kohútika. Nuž ale – keď ste Super Mario, tak sa žiadnej prekážky nezľaknete!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.