POZOR, POZOR! Do kín sa už 13.4. prirúti očakávaná romantická komédia KRÁSNA KATASTROFA s Dylanom Sprousom v hlavnej role! O čom to bude? Keď Abby dorazí na novú univerzitu, cestu jej skríži rebel a sukničkár Travis Madox. Urastený potetovaný fešáčik je však to posledné, čo Abby potrebuje! Ako dopadne mesiac ich spoločného bývania a šialenej stávky, uvidíš už v kinách! No a ináč, o Krásnej katastrofe nájdeš dvojstranu aj v novom čísle Kamoša

Čo kukať na streame?

6. apríla uvedie Paramount+ muzikálovú novinku GREASE: RISE OF THE PINK LADIES! Pôjde o prequel k slávnemu muzikálu, ktorý sa bude odohrávať štyri roky pred pôvodným filmom (1954)! 10-dielna séria predstaví kopec neokukaných mladých hercov a herečiek a my sa jej nevieme dočkať už dnes!

Na Netflixe nájdeš od 27. apríla romantickú komédiu TOURIST’S GUIDE TO LOVE, v ktorej vyrazí mladá turistka Leigh Cook do Vietnamu a zahľadí sa do miestneho fešiboya Scotta Ly! O deň na to zase uvedie Disney+ seriálovú novinku PETER PAN & WENDY — tešiť sa môžeš na živú akciu aj neokukaných detských hercov, ktorých doplnia slávne mená! 

No a čo filmové novinky?

Od 5.4. nájdeš v kinách novinku AIR: ZRODENIE LEGENDY o tom, ako vznikla legendary spolupráca medzi značkou Nike a vtedy málo známym športovým talentom Michaelom Jordanom, za zmienku stojí aj horor PÁPEŽOV EXORCISTA (6.4.), očakávaný animák SUPER MARIO BROS VO FILME (6.4.), dobrodružná novinka z Francúzska TRAJA MUŠKETIERI: D’ARTAGNAN (6.4.), fantasy komédia o živote Drakulovho pomocníka RENFIELD (13.4.), katastrofický film SUPERCELA (13.4.), horor EVIL DEAD: VZOSTUP ZLA (20.4.), ďalší horor (tentokrát z pera legendárneho Stephena Kinga) PREKLIATIE SALEMU (20.4.) či animák MIA A JA VO FILME (27.4.)! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.