Dobrodružná fantasy komédia DUNGEONS & DRAGONS: ČESŤ ZLODEJOV dnes vtrhla do našich kín!

Niet nad poriadne dobrodružstvo! Film Dungeons & Dragons: Česť zlodejov vychádza z jednej z celosvetovo najobľúbenejších hier, známej na Slovensku aj pod názvom “Dračí doupě” a ty si ju oddnes môžeš naplno užiť aj v kine! Čakajú ťa fantastické svety plné príšer, kúziel, mágie, humoru, ale predovšetkým svojrázna partia hrdinov, ktorých si jednoducho zamiluješ!

Očarujúci zlodej a partia samozvaných dobrodruhov podniknú veľkolepú lúpež, aby získali stratenú relikviu. Veci sa však nebezpečne zvrtnú, keď sa dostanú do konfliktu s nesprávnymi ľuďmi!

Potulný spevák Edgin (CHRIS PINE) sa živí tým, že so svojou partiou zlodedejíčkov pomáha meniť majiteľov vzácnych artefaktov – (jednému ich ukradnú a druhému predajú. Je to práca, pri ktorej ste prakticky stále jednou nohou v base a ani Edgin nemôže mať stále šťastie. Keď sa mu podarí potiahnuť to, čo sa nikdy nemalo dostať do nesprávnych rúk a on to naviac do tých rúk dobrovoľne vloží, spustí dominový efekt, ktorý môže otriasť celým svetom! Edgin je síce tak trochu potvora, ale stále má v sebe kúsok cti a tak sa rozhodne napraviť to, čo spískal. Pretože však proti nemu stojí armáda neľútostných zabijakov, mocných čarodejníkov aj bývalý kamarát Forge Fletcher (HUGH GRANT), potrebuje partiu, s ktorou by mohol mať aspoň nepatrnú šancu v tejto úlohe obstáť. A pretože film vychádza z legendárnej hry „Dračie diery“, je jasné, že v jeho partii nesmie chýbať drsná vojačka (MICHELLE RODRIGUEZ), ušľachtilý rytier (REGÉ-JEAN PAGE), mág (JUSTICE SMITH), alebo veštkyňa (SOPHIA LILLIS).

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.