Vo februári oslávil syn Kylie Jenner a Travisa Scotta svoje 1. narodeniny. Na torte však už nemal svoje meno Wolf, ktoré mu rodičia dali po narodení, ale svoje nové meno – Aire. Jeho rodičia sa mu rozhodli meno zmeniť preto, lebo mu podľa nich nesedelo. O tom, že s výberom mena pre svojho syna nie je spokojná sa Kylie vyjadrila už dávnejšie. Málokto by ale čakal, že sa mu ho naozaj rozhodne zmeniť a že ju v tom podporí aj Travis.

Kylie so svojim synom

O zmenu mena požiadali rodičia koncom minulého roka a oficiálne sa z Wolfa Webster stal Aire Webster v januári tohto roka. Vysvetlenie, prečo chlapček nedostal to “správne” meno hneď po narodení, je, že Kylie údajne cítila veľký tlak, keď musela krátko po pôrode napísať do rodného listu svojho syna to, ako sa bude volať. “Nemali sme vybraté meno. Myslela som si, že keď sa narodí a budem ho držať v náručí, príde to samo. Ale nestalo sa tak. Hneď po tom, čo sme mu do rodného listu zapísali Wolf Webster, som si povedala: ‘Čo som to urobila?!’,” tvrdí Kylie. V reality show The Kardashians povedala, že Wolfa jej navrhla jej sestra Khloé. Teraz je už ale Wolf minulosťou a dúfame, že Kylie je s menom svojho syna konečne spokojná.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.