Seriál sa stal jedným z najúspešnejších projektov Netflixu ever! Len počas prvého mesiaca pri ňom strávili diváci viac ako 1 bilión hodín!! Nie je prekvapením, že streamovacia služba Wednesday rovno obnovila na 2. sériu! Máme pre teba pikošky o seriáli, ktoré inde nenájdeš!

#1 Pre slávneho filmára Tima Burtona, ktorý za seriálom stojí, ide o tretí (a konečne aj úspešný) pokus prispieť do televízneho univerza Rodiny Addamsovcov! V roku 1991 mal natočiť celovečerný film, o 20 rokov neskôr zase animovaný seriál. Napokon to vyšlo až na tretíkrát so serošom Wednesday!

#2 Jenna Ortega aka seriálová Wednesday sa s Timom Burtonom zhodla na tom, že Wednesday by na kamere nemala žmurkať! „Keď som náhodou počas mojej scény zažmurkala, museli sme začať filmovať nanovo. Niekedy sa mi zaslzili oči, točili sme uprostred rumunskej zimy a často mi fučalo rovno do tváre. A tak som sa naučila žmurkať, zatiaľ čo svoje repliky odrepkávali moji hereckí kolegovia hh!“ priznala herečka!

#3 Vo filme Rodina Addamsovcov z roku 1991 si Wednesday zahrala herečka Christina Ricci, ktorá sa zároveň objavila v tomto novom seroši ako profesorka Marilyn Thornhillová!

Jenna prezradila, že sa na pľaci Christine tak trošku vyhýbala, nechcela totiž žiadne rady, ako hrať Wednesday! „Myslím, že vždy keď sme mali spoločnú scénu, nikdy sme sa navzájom neoslovili ako Wednesday haha!“ povedala! „Cítila som, že ma nechce poučovať o niečom, čo natočila pred 30 rokmi. Nechcela som ju tiež vykrádať, takže som si pôvodný film nepozrela!“ No a čo na to Christina? „Pred rokmi ma Wednesday bavila, som na moju prácu na filme hrdá. Ale myslím, že Jenna je pre tú rolu ako stvorená. Je tak odvážna, cool a svoju rolu zvládla bravúrne. Teraz je Wednesday ona!“ Pikoškou je, že Christina si v seriáli ani zahrať nemala, produkcia pôvodne obsadila herečku Thoru Birch, ktorá ale z natáčania kvôli vážnym problémom v rodine vycúvala!

#4 Najväčší vtipálek na sete? Štáb a decká spomínajú meno Percy Hynes White, ktorý v seroši stvárňoval postavu Xaviera Thorpa! Tomu sa podarilo zo setu ukradnúť golfové vozítko, v ktorom ho spolu s Georgiem Farmerom (Ajax) musel štáb naháňať po filmovom areáli hh!

#5 Herec Hunter Doohan musel kvôli krátkej scéne v aute absolvovať kurz autoškoly! V scéne, kedy vezie Wednesday a Enid do vily Gatesovcov, prejde v aute doslova dva metre! „Produkcia nemá rada, keď my herci šoférujeme. Bolo to len pár metrov, a aj tak ma prinútili absolvovať kurz, aby sa uistili, že to zvládnem,“ prezradil! 

Tie najväčšie zaujímavosti z natáčania seriálu sme pre teba zhrnuli do veľkej dvojstrany aj v novom čísle Kamoša!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.