Počas posledných týždňov sa opäť raz stala jednou z hlavných tém v šoubize postava Seleny Gomez. Ešte začiatkom tohto roka sa vyjadrila, že počas sviatkov si dopriala a preto sa mierne zaguľatila. O čosi neskôr sa verejne vyjadrila, že nie je modelka a nepotrebuje mať dokonalú postavu. Kilá navyše vtedy pripísala aj svojmu ochoreniu lupus a vedľajším účinkom liekov, ktoré kvôli nemu berie. O svojich krivkách prehovorila najnovšie aj pre Apple TV v epizóde dokumentárneho seriálu Dear…

Selena v novej epizóde seriálu Dear…

“Keď som v minulosti tvrdila, že mi je úplne jedno, kto si čo myslí, klamala som. Hanbila som sa. Po celý ten čas som plakala, pretože nikto si nezaslúži počuť takéto veci,” hovorí o útokoch na jej osobu, ktoré musela znášať kvôli tomu, že pribrala. “Bolo to pre mňa, ako keby sa ľudia nevedeli dočkať, kedy nájdu niečo, za čo ma môžu urážať. Nikto by sa nemal cítiť menejcenný len pre to, ako vyzerá, kto je a koho miluje. Prosím vás, aby ste k sebe boli milší a brali ohľad na psychické rozpoloženie druhých. Chcem povzbudiť každého, kto sa hanbí za to, čím si prechádza. Všetci ste krásni a úžasní,” povedala.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.