Vecna síce nemá tetovanie, ale herec Jamie Campbell Bower, ktorý seriálového démona stvárňuje, áno! 

Video zachytávajúce hercovu premenu z človeka na stvorenie z Upside Down sa stalo na sociálnych sieťach hitom! Vďaka nemu sme mohli tiež vidieť takmer celé hercovo telo a čeknúť jeho kerky — a že ich nemá málo! 

Jamie potvrdil, že z 90 % je Vecna maskou, nejde teda o žiadne digitálne efekty! Premenu na temnú bytosť si tak musel poctivo odtrpieť v maskérni, išlo zakaždým o takmer 8-hodinový proces!

Klip s názvom „Nemôžem hovoriť, stávam sa Vecnom“ vyvolal u fanov seriálu úžas nad tým, ako talentovaní maskéri skutočne priviedli toto monštrum k životu! 

Herec tiež priznal, že v kostýme bolo preňho „veľmi komplikované“ ísť na toaletu hh! „Horná polovica kostýmu je prilepená na moje telo, spodná polovica sú také akoby nohavice, no a je tam také veko,“ povedal a dodal, že pre istotu s ním vždy niekto chodil na toaletu v prípade, že by potreboval pomôcť hh! „V skutočnosti som nevedel nič uchopiť, keďže som mal na rukách nalepené gigantické nechty. Vrátil som sa teda z wc a hovorím môjmu mejkapovému guru: Majk, môžeš mi opraviť prst? Mrzí ma to,“ smeje sa Jamie! 

Čekuj našu galérku a všetky hercove kerky! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.