Nový animák LABKOVÁ PATROLA VO FILME má dnes kinopremiéru!

0
1043

Animovaná komédia, na ktorej sa fakt pobavíš! Hrdinovia animovaného seriálu, svetoznáme labky, sa utrhnú z reťaze – na veľkom plátne! Labková patrola nepozná prekážky. Labková patrola všetko zdolá! Keď sa zdá  byť všetko stratené, keď sú hrdinovia potrební viac ako inokedy, náš osud je v ich… LABKÁCH!

Keď sa ich najväčší rival Humdinger stane starostom neďalekého Adventure City a začne robiť zmätok, Ryder a všetci obľúbení hrdinskí psíkovia zaradia najvyššiu rýchlosť aby čelili výzve. Zatiaľ čo jedno šteňa musí čeliť svojej minulosti v Adventure City, tím nájde pomoc u nového spojenca, dôvtipného jazvečíka Libertyho. Spoločne vyzbrojení vzrušujúcimi novými vychytávkami a výbavou bojuje Labková patrola za záchranu občanov Adventure City!

HRAJÚ (HLASY): Jakub Ružička, Frencien Bauer, Zuzana Porubjaková, Vanda Ružičková, Dárius Koči, Marek Suchitra, Roman Ferienčík, Juraj Predmerský, Kamil Kollárik, Ivan Vojtek, Gabriel Dzuríková, Peter Krajčovič, Ján Tréger,Milada Rajzíková, Barbora Chlebcová, Michal Hallon, Martin Mňahončák, Gabriel Škrabáková, Michal Klučka Pavol Topoľský.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.