Tento mesiac si prídu na svoje fanovia fantasy, hororu aj dystopických svetov! 

Január je na zaujímavé KINOPREMIÉRY chudobný, no pár filmov, ktoré ťa môžu zaujať, sa predsa len nájde. Hororová M3GAN sa v našich kinách predstaví už 12.1., story sa točí okolo robotickej bábiky poháňanej umelou inteligenciou, ktorej úlohou je chrániť malú Cady. Myslíš, že to dopadne dobre?

Pre tých najmenších je tu zase animák ZÚBKOVÁ VÍLA. Večne zvedavá a rozmaznaná Violetta sa chce stať zúbkovou vílou, no magické skúšky sa jej zložiť nepodarí. Bez povolenia aj tak odchádza do ľudského sveta! Všetko sa pokazí, keď sa kvôli nehode nedokáže vrátiť do sveta víl, a tak je nútená požiadať o pomoc malú Maxie. Ako to dopadne, zisíš od 19.1. v kinách! 

STREAM uvedie naopak kopec zaujímavých noviniek! Na Disney+ nájdeš od 4.1. druhú sériu animovaného seroša STAR WARS: VADNÁ VÁRKA, od 5.1. uviedol Netflix komediálny seroš GINNY A GEORGIA 2.

Od 8.1. sa na AMC+ predstaví nový hororový seroš ČARODEJNICE Z MAYFAIR (Anne Rice’s Mayfair Witches) a 12.1. dorazí na Netflix 2. séria VIKINGOV: VALHALLA.

Najočakávanejšou premiérou mesiaca je jednoznačne seroš THE LAST OF US od HBO Max (15.1.)! O čom to bude? 20 rokov po zániku modernej civilizácie najmú Joela na to, aby prepašoval 14-ročnú Ellie z nebezpečnej karanténnej zóny. Obaja sa musia vydať na cestu naprieč Spojenými štátmi a spoliehať sa jeden na druhého, aby prežili! Seriál vznikol podľa obľúbenej videohry, hlavné postavy stvárnili Pedro Pascal a mladunká Bella Ramsey! 

Od 27.1. sa zase predstaví seriálová novinka WOLF PACK (Paramount+) o tom, ako sa životy niekoľkých teens zmenia navždy, keď sa v ich okolí prebudí starodávne nebezpečné monštrum! No a ako dopadne boj mladej jasnovidky, ktorá spojí sily s nadanými chalanmi, aby spoločne bojovali proti smrtiacim duchom sužujúcim Londýn? Zistíš v seroši LOCKWOOD A SPOL. od 27.1. na Netflixe!

V novom čísle Kamoša ináč nájdeš aj veľký prehľad seriálových a filmových premiér na tento rok!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.