Ako sme už informovali, seriál Wednesday sa stal na Netflixe (a nielen tam) hitom. Fanúšikovia dúfali, že sa dočkajú pokračovania, no nič nebolo jasné. Až doteraz. Tvorcovia totiž konečne prišli so správou, že Wednesday bude mať druhú sériu. A niet sa čomu čudovať, keďže tento seriál je pre Netflix tretím najsledovanejším projektom v histórii. Lepšie sa darilo už len Stranger Things a Squid Game.

Z toho, že streamovacia platforma obnovila mega úspešný seriál sa teší aj jeho hlavná hviezda Jenna Ortega. “Ďakujem všetkým, ktorí umožnili nasledujúcu sériu uskutočniť. Celé to bolo neskutočné. Ďakujem,” napísala. Okrem nej sa do seriálu vrátia všetky dôležité postavy a výroba bude opäť prebiehať v Rumunsku. Ak sa pýtaš o čom bude dvojka a kedy si ju budeš môcť pozrieť, tak žiaľ, tieto informácie zatiaľ nepoznáme. Veríme však, že nás tvorcovia nenechajú dlho čakať.

Jenne Ortega spolu so seriálom Wednesday sa venujeme aj v novučičkom Kamošovi, už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.