Pokiaľ ide o uverejňovanie príspevkov na instáči, Zayn Malik sa popravde príliš nečiní. Takže keď sa na sociálnych sieťach objaví nová selfie bývalého člena kapely One Direction, internety doslova šalejú!

Odkedy v septembri 2020 privítali na svete s Gigi Hadid svoju dcéru, Zayn zdieľa s fanmi omnoho viac fotiek ako zvyčajne. V skutočnosti oznámil narodenie Khai spolu s jej fotkou, na ktorej ho drží za ruku! „Naše dievčatko je tu, zdravé a krásne,“ napísal vtedy Zayn. „Láska, ktorú cítim k tomuto malému človiečiku, je mimo moje chápanie. Som vďačný, že ju poznám, hrdý na to, že ju môžem nazývať mojou, a vďačný za život, ktorý spolu budeme mať.“

Zayn od narodenia malej Khai poskytol množstvo rozhovorov na tému otcovstva! „Mnoho ľudí, s ktorými som sa rozprával predtým, ako sa narodila, hovorilo: ‚Je to veľký krok a bude to obrovská zmena a tak podobne.‘ Ale úprimne, je to úžasné dieťa,“ povedal! „Pre mňa a Gigiho bolo fakt ľahké sa pustiť do rodičovstva. Malá nám to veľmi uľahčila, veľmi dobre spí, mliečko miluje. Momentálne je to len kŕmenie a výmena plienok. Baví ma to!“

O ratolestiach bývalých členov kapely One Direction ináč píšeme aj vo veľkom materiáli v novom čísle Kamaráta

Zayn tiež prehovoril o používaní sociálnych sietí a o dôvode, prečo ich poslaniu spájať ľudí absolútne neverí! „Príde mi to celé strašne smiešne. Na net nemôžeš postnúť ani fotku v zlom uhle, aby ťa za to ľudia neukameňovali,“ vysvetľuje spevák. „Každý publikuje svoje osobné názory na to, ako by mal vyzerať svet a život, takže sa nečudujme, že to spôsobilo také zemetrasenie v mysliach ľudí, a mnohí s tvojím názorom jednoducho nesúhlasia. Takže môj osobný názor je, že sociálne siete nás v skutočnosti nespájajú a už vôbec nás ako ľudí nijako neposúvajú dopredu!“ šokoval Zayn!

Našťastie na instáč stále postuje aspoň svoje selfíčka, ktoré sme za teba zozbierali. Čekuj galérku a zisti, prečo je Zayn nedocenených selfie kráľom!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.