Krátko po vydaní svojho albumu Masterpiece šokovala Sima fanúšikov svojim vyhlásením. Chce si dať pauzu! Informovala o tom počas rozhovoru pre Europu 2. “Ešte som to nikdy nepovedala nikde – Dám si pauzu,” prekvapila speváčka. Tvrdí, že po šiestich rokoch a šiestich albumoch potrebujeme oddych aspoň na 1 alebo 2 roky. “Nechcem to nejako časovo limitovať ale určite cítim, že toto je na nejaký čas môj posledný album,” povedala.

Po turné k jej aktuálnemu albumu sa tak plánuje sústrediť hlavne na seba. Má pocit, akoby vo svojom nízkom veku mala za sebou už 4 kariéry, keďže 6 rokov po sebe vydala každý rok album, má vonku 55 klipov a ďalšie 2 už natočené. Fanúšikov však upokojila tým, že seknúť s hudbou úplne sa nechystá. “Myslím, že vo svojom živote ešte vydám nejaký album,” zdôverila sa a my sa musíme zmieriť s tým, že na jej novú hudbu si tentokrát budeme musieť počkať.

Foto: Instagram.com

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.