Líder k-Popovej skupiny BTS, RM, sa najnovšie rozkecal pre magazín Rolling Stone. Rozhovor s ním viedol Pharrell Williams, s ktorým sa rozprával aj o svojich začiatkoch a o svojom sóle. Okrem iného prezradil to, že keď sa ako BTS vrátia, bude to podľa neho super.

 • o svojich začiatkoch:
  “Moje prvé vystúpenie bolo pred desiatimi ľuďmi v nejakých malých kluboch, keď som mal asi pätnásť rokov. A zabudol som väčšinu textov. V tom čase som si uvedomil: ‘Ach, nie som hviezda. Nie som jedným z tých frontmanov, ktorí by si mohli užívať všetky tie sračky ako Kurt Cobain alebo Mick Jagger. Som len človek, ktorý miluje písať hudbu.'”
 • o emóciách pred vystúpeniami:
  “Vždy pred koncertami cítim veľkú zodpovednosť. Viem, že musím fanúšikom ponúknuť tú najlepšiu noc v ich živote. Takže je to chaos, v ktorom je príliš veľa energie. Som len človek a som skutočne nervózny, deprimovaný a pohltený všetkými energiami. Ale snažím sa s tým vyrovnať, pretože milujem hudbu. Milujem lásku fanúšikov. Pretože si myslím, že sa láska deje, keď niekomu dávame, nie, keď niekomu berieme. Preto chcem lásku fanúšikom vracať.”
 • o pauze BTS:
  “Keď som bol mladší, bol som len malý rapper a textár. Nasledovalo desať intenzívnych rokov ako tím. Mal som na starosti takmer všetky rozhovory a reprezentáciu tímu zvonku a aj pred členmi. Zrazu som sa dostal do bodu, keď som povedal, že sa musím na chvíľu zastaviť. Je to naozaj mätúce a zložité a neviem, čo sa stane. Keď sa ale ako BTS vrátime, určite to bude super!” 
 • o jeho sólovom albume:
  “90% práce z neho je hotových. V minulosti som už uverejnil nejaký mixtape, ale bol to len experiment a až toto bude môj prvý oficiálny sólo album. Po desiatich rokoch BTS som na chvíľu vypol, moja myseľ sa upokojila a mohol som sa sústrediť na svoje sólo.”

Rôznym hviezdam K-Popu a aj konkrétne skupine BTS sa venujeme v poslednom tohtoročnom Kamošovi, práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.