Do konca roka si na teba na streame a v kinách počká kopec peckových premiér! 

V kine: Nový Avatar, rozprávky aj Timothée Chalamet!

Už 24.11. sa  Timothée  predstaví v romantickej hororovej dráme BONES AND ALL! Story bude o zvrátenom páriku, ktorý sa vydáva na cestu po Amerike v 80. rokoch, a ktorý okrem lásky spája aj neodolateľná chuť na ľudské mäso! 😮 V rovnaký deň do kín dorazí aj animák NEOBYČAJNÝ SVET — ideálna komédia pre tvojho mladšieho súrodenca! Od 1.12. sa aj na Slovensku predstaví PRINCEZNÁ ZAKLIATA V ČASE 2! Ak si videl/a jednotku, už asi tušíš, že uletená rozprávka bude stáť za to! 8.12. si v kinách počkáme na FABELMANOVCOV, najnovší film od legendary Stevena Spielberga. Film bude, ako inak, o magickom umení natáčania filmov! 

Presne v polke decembra sa po dlhých 13 rokoch čakania dočkáš aj pokračovania AVATARA, tentokrát s podtitulom CESTA VODY. Revolučnému filmu sme venovali veľa priestoru aj v najnovšom čísle Kamaráta! Do konca roka ešte dorazia do kín 3 zaujímavé tituly: švédska rodinná komédia VIANOČNÁ ROZPRÁVKA (15.12.), animák KOCÚR V ČIŽMÁCH: POSLEDNÉ ŽELANIE (22.12.) a napokon komédia SRDCOVÁ ZÁLEŽITOSŤ (29.12.)!

Na streame nájdeš nové komiksovky aj špeciál so Zaklínačom

Len pred pár týždňami si odbila premiéru 4. séria komiksovky TITANS (CW), dokument Seleny Gomez o jej psychických problémoch MY MIND AND ME (Apple TV+), pokračovanie ENOLY HOLMES s Millie Bobby Brown (Netflix), od 17.11. beží aj 2. séria komediálneho serošu HOLKY Z VEJŠKY (HBO Max). Na čo všetko sa ešte môžeš tešiť do konca decembra?

23.11. sa na Netflixe predstaví WEDNESDAY, nový seriál Tima Burtona, ktorý vznikol na motívy svojskej rodiny Addamsovcov, 25.11. dropne Disney+ očakávaný vianočný špeciál so STRÁŽCAMI GALAXIE, 30.11. dorazí fantasy seriál WILLOW (Disney+), 1.12. si na teba na HBO Max počká nová séria GOSSIP GIRL, 5.12. posledná séria TEMNÝCH HMôT (HBO Max), 21.12. Zase nová séria EMILY IN PARIS (Netflix), no a 25.12. prequelová 4-dielna séria ZAKLÍNAČ: BLOOD ORIGIN (Netflix)! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.