Veľký deň bol pre Louisa Tomlinsona 11. november 2022. Práve vtedy vyšiel jeho druhý sólový album Faith In The Future. Po dvoch rokoch od vydania jeho prvej sólovky Walls sa fanúšikovia dočkali nového projektu, ktorý obsahuje až 14 (v prípade deluxe verzie 16) skladieb od exčlena One Direction. Spolu s novou doskou predstavil Louis aj singel Silver Tongues, ktorý mnohí kritici označujú za jeden z najlepších hudobných počinov tohto speváka.

Obdobie po vydaní svojho nového CD si Louis zrejme predstavoval inak, než aké v skutočnosti bolo. Ako sme ťa už informovali v storkách na našich sociálnych sieťach, spevák si po nešťastnom páde zlomil rameno. Bolo to natoľko vážne, že musel prerušiť svoje prebiehajúce turné a absolvovať operáciu. Tá dopadla dobre a Louis sa momentálne zotavuje. “Dúfam, že sa pomaly, ale isto, dám do poriadku,” odkázal. My mu v liečbe, samozrejme, držíme palce.

Cover albumu Faith In The Future

Chalanom z One Direction sa venujeme aj v poslednom tohtoročnom Kamošovi. Kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.