Odkedy sa spolu objavili po prvýkrát na verejnosti, sú fanovia romancou medzi hviezdou seriálu Hry o tróny a kapely Jonas Brothers priam posadnutí! Vieš o tom, že Sophie pred sobášom boyband svojho manžela doslova neznášala? Dnes je pre Joa nielen oporou a matkou ich detí, ale aj jednou z top fanyniek Jonas Brothers!

Decká sa stretli v roku 2016 po tom, čo spolu prehovorili na sociálnych sieťach! V skutočnosti to bol Joe, ktorý podnikol prvý krok. „Mali sme kopec spoločných kamošov a všetci sa popravde snažili nás zoznámiť,“ smeje sa Sophie s odstupom času. „Na instáči sme sa sledovali, no a v jeden deň mi z ničoho nič napísal.“

Prvé rande absolvovali počas kapelového turné v Londýne v obyčajnom bare! „Myslela som si, že príde s ochrankov a tak, a že sa z neho vykľuje totálny chrapúň,“ prezradila Sophie! „Našťastie neprišla ochranka ani zlý dojem. Pamätám si, že sme spolu tancovali a potom si našli tichý kút, kde sme prekecali hodinu, potom dve, tri, štyri. A stále nás to bavilo haha! Nebol to taký priateľský pokec, išlo to proste samo. Čoskoro sa z nás stala nerozlučná dvojka. No a krátko na to som po jeho boku vyrazila na turné.“ 

O tom, že je to medzi deckami vážne, sa vedelo už na jeseň 2016, kedy spolu vyrazili na halloweensku párty. V novembri ich fotografi pristihli pri tom, ako sa bozkávajú — a bolo po tajomstve! 

Nasledujúcu jar Sophie zverejnila priateľovu fotku na svojom instáči a potvrdila všetky fámy. Bola to ich prvá dovča, ktorú strávili na slnečnej Floride. Akékoľvek pochybnosti o ich vzťahu rozbil ešte v máji 2017 Joeov brat Nick, ktorý na net zavesil ich fotku s komentárom: „Títo dvaja…“ Haha!

Iba rok od zoznámenia Joe pokľakol a požiadal Sophie o ruku. A ona povedala áno! V máji 2019 nasledovala svadba vo Vegas a neskôr ďalšia svadba vo Francúzsku! 

V júli 2020 sa narodila ich dcérka Willa, no a v júli 2022 zase druhá dcérka, ktorej meno párik stále neprezradil! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.