BANGER má dnes kino premiéru!

0
328

Život sa nedá “nalajnovať“ – taký je bonmot nového českého filmu, ktorý sa oplatí vidieť!

Alex má najlepší kokaín v Prahe, ale s dílovaním sa rozhodne seknúť. Predajom si síce zarobil na luxusné oblečko, ako začínajúci raper však túži po úspechu a sláve. Na obzore sa navyše rysuje sľubná príležitosť natočiť hit s uznávaným interpretom, ktorý by ho mohol dostať medzi topku. Cestu do štúdia mu však komplikuje jeden „malý“ detail – spolupráca je časovo obmedzená a stojí kopu peňazí. Bok o čas aj základné životné funkcie začína!

Banger je film o dospievaní počas jednej adrenalínovej noci plnej kokaínu a rapu, natočenú výhradne na iPhone. Rozpráva príbeh frustrovaného chlapca, ktorý sa túži konečne stať niekým a nepokorne si na to vyberie ten najrýchlejší možný spôsob. Hlavnú postavu stvárnil populárny český spevák ADAM MIŠÍK, ktorý pre film výrazne zmenil svoju podobu aj hudobný štýl. Je to doteraz jeho najvýraznejšia hereckú rola.

V ďalších úlohách sa predstavia MARCEL BENDIG, ANNA FIALOVÁ, či raper SERGEJ BARRACUDA, ktorý hrá sám seba. Kasting trval šesť mesiacov a obsadenie je zmesou profesionálnych hercov a nehercov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.