Schudnutá Dominika Mirgová

0
1997

Dominika Mirgová mala od pôrodu svojho syna problém s pár kilami navyše, ktorých sa nevedela zbaviť. Teraz sa však rozhodla poriadne zamakať a výsledky sa už dostavili. Na sociálnych sieťach zverejnila fotky so sexy figúrou v čiernych minišatách a všetkým jej hejterom a neprajníkom padla sánka. Ako sa jej to podarilo? „Nešlo to zo dňa na deň,“ tvrdí. “Nebudem klamať, na začiatku som si aj popakala,“ priznala otvorene.

“Trvá to už nejaký čas a výsledky sa dostavili až teraz. Priznám sa, že v mojom momentálne najrušnejšom období nemám čas si stanoviť kedy čo mám jesť a čo nie. Jem to, čo si moje telo vypýta v menších dávkach. Jem trikrát za deň a a pijem veľa vody. Trebalo len rozhýbať metabolizmus, ktorý konečne pracuje tak ako má. Teraz sa navlečiem do šiat, ktoré som nemohla zapnúť a obliekam si nohavice veľkosti 36,” pochválila sa a dala nádej jej fanúšičkám, ktoré bojujú s podobným problémom, že ak na sebe budú pracovať, úspech sa skôr či neskôr dostaví!


Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.