Imagine Dragons vydali hororový klip

0
1572

Nič pre slabé povahy!

Skupina Imagine Dragons predstavila svojim fanúšikom nový videoklip k ich aktuálnemu singlu Natural. Táto skladba sa nenachádza na ich poslednom, minuloročnom albume Evolve, a to môže byť predzvesťou toho, že chalani prichádzajú s ich novou doskou. Nebudeme ale prebiehať a vrátime sa k songu Natural, ktorý je podľa lídra skupiny o hľadaní seba samého a tom, že ste ochotní zabojovať proti akejkoľvek nepriazni osudu.

“Žiť vo svete, kde sú ľudia pre svoj úspech ochotní urobiť čokoľvek, môže vo vás niekedy vyvolať to najhoršie a niekedy to najlepšie. Klamal by som, ak by som povedal že nie som skeptický voči istým veciam v poslednej dekáde môjho života. Verím však tomu, že ak sa naučíte milovať seba samého, tak odsudzujúce pohľady a nenávistné slová nebudú pre vás nič znamenať,” prezradil Dan Reynolds, ktorý si v klipe zahral majiteľa strašidelného domu a …… a ďalej neprezradíme, klip si jednoducho musíš pozrieť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.