V marci potešil Harry Styles svojich fanúšikov správou o novom albume Harry’s House. Teraz nadišiel čas, kedy spevák zverejnil prvú ochutnávku z neho v podobe singlu As It Was. Podľa všetkého je novinka o jeho vzťahu s Oliviou Wilde a zaujímavý je aj videoklip, ktorý sa točil minulý mesiac v Londýne a Harry v ňom ide takmer donaha.

Zaujímavosťou je, že ho mal na starosti ukrajinský režisér Tanu Muinem, v ktorého rodnej krajine sa rozpútala vojna v druhý natáčací deň. “Asi si neviete predstaviť, aké šialené emócie som pri natáčaní klipu zažíval,” uviedol Tanu, ktorý na túto skúsenosť nikdy nezabudne.

Po vypočutí songu As It Was sa už naozaj nevieme dočkať spomínaného albáča Harry’s House. Ten vyjde 3 roky od spevákovho posledného počinu Fine Line, a to konkrétne 20. mája.

Nezabúdaj, že Harryho máš na plagáte v aktuálnom čísle Kamarát Poster a chalanom z One Direction sa venujeme v marcovo-aprílovom Kamošovi, práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.