V najnovšej časti talkshow Davida Lettermana bola hosťom Billie Eilish. Okrem toho, že si počas debaty speváčka zaspomínala na svoje detstvo a porozprávala o svojej hudbe, prehovorila aj o neurologickom ochorení, ktorým trpí. Tourettov syndróm sa prejavuje rôznymi tikmi a o tom, že ním trpí aj Billie priznala pred pár rokmi. “Pokiaľ ma budete natáčať dostatočne dlho, všimnete si veľa tikov, ktoré mám,” povedala.

Billie Eilish počas rozhovoru s Davidom Lettermanom.

“Najčastejšími tikmi sú, že pohnem uchom dopredu a dozadu, nadvihnem obočie a zacvaknem čeľusťou. Je to naozaj zvláštne. Vôbec som o tom nerozprávala,” tvrdí speváčka, ktorej chorobu diagnostikovali ako 11-ročnej. “Prejavy tohto ochorenia by ste si normálne nikdy nevšimli, pokiaľ by ste sa so mnou rozprávali len krátko. Pre mňa sú ale veľmi vyčerpávajúce,” prezradila. “Najbežnejšou reakciou ľudí je smiech. Ľudia si totiž myslia, že sa svojimi tikmi snažím byť vtipná. To ma dokáže uraziť. Našla som si však kamarátov, ktorí to majú tiež a vďaka tomu sa cítim viac sebaisto. Nie je to tak, že by som to mala rada, ale beriem to tak, že je to moja súčasť,” uzavrela.

Billie Eilish počas rozhovoru s Davidom Lettermanom.

Aj o novom tetovaní Billie Eilish si prečítaš podrobnosti v aktuálnom čísle Kamoša, kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.