Na Netflixe sa konečne začala vysielať 4. séria Stranger Things. Tá je rozdelená na dve časti, pričom epizódy prvej časti lámu doterajšie rekordy Netflixu. Premiéru tohto seriálu sledovalo na tejto platforme doposiaľ najviac ľudí. Počas prvých troch dní od uvedenia bola streamovaná neskutočných 286 miliónov hodín. Rekord doposiaľ držala druhá séria Bridgerton s počtom 193 miliónov hodín streamov za rovnaké obdobie.

Tvorcovia Stranger Things, bratia Dufferovci, sa rozhodli fanúšikov za ich vernosť odmeniť tým, že zverejnili teaser na druhú časť 4. série, ktorá bude mať premiéru 1. júla. Okrem toho prezradili, že posledné časti nemajú ešte stále úplne dokončené. “Verte či nie, stále na nich pracujeme. Stále dokončujeme posledné dve časti, ktoré sú fakt brutálne,” vyjadrili sa, pričom uviedli, že posledná časť bude mať neskutočné 2 hodiny a 19 minút.

Popularitu tohto seriálu zažila na vlastnej koži aj speváčka Kate Bush. Jej song Running Up That Hill z roku 1985 sa objavil v jednej z nových epizód a okamžite si získal množstvo fanúšikov. A to dokonca až toľko, že sa jej skoro 40-ročná skladba začala hrávať tak veľmi, že v popredných hudobných rebríčkoch v rôznych krajinách vystrelila do TOP 10. “Mladí fanúšikovia tento seriál milujú a tým pádom dostala moja pieseň úplne nový nádych a vďaka tomu sa skladba dostala po celom svete znovu do hitparád,” teší sa Kate.

4. sérii Stranger Things sa nevenujeme len na našom webe, ale aj v aktuálnom vydaní Kamaráta, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.