Kanaďan Justin Bieber potešil svojich fanúšikov. Už o necelé tri týždne, konkrétne 19. marca 2021 vydá svoj šiesty štúdiový album, ktorý pomenoval Justice (spravodlivosť). Zatiaľ nie je známe, koľko songov nám na svojom novom CD Justin nadelí, no je jasné, že medzi nimi budú už vydané single Holy, Anyone, Lonely a v piatok spoznáme ďalší – Hold On.

“Počas práce na tomto albume bolo mojim cieľom vytvoriť hudbu, ktorá poskytne útechu. Skladby, s ktorými sa ľudia budú môcť stotožniť, aby sa necítil tak osamelo. Nespravodlivosť môže zanechať v ľuďoch pocit bezmocnosti a hudba je úžasná cesta k pripomenutiu toho, že nie sme sami. Viem, že nespravodlivosť nemôžem tak jednoducho vyriešiť hudbou, ale viem, že keby každý prispel svojim dielom, boli by sme o toľko bližšie k tomu byť jednotní. Týmto som splnil svoju časť,” vyhlásil Justin, ktorý si myslí, že v tejto dobe všetci túžime po uzdravení a ľudskosti.

Cover albumu Justice

Albáč Justice je už dostupný v predpredaji v piatich rôznych verziách a prikúpiť si k nemu môžeš rovno aj novučičký merch.

Na plagát Justina Biebera natrafíš v novučičkom vydaní
Kamarát Poster – už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.