Keď príde na vzťahy v Hollywoode, niektoré hviezdy spečatili svoj osud doslova permanentne — napríklad aj tetovaním. Modernej vlne s kerkami ich prepadlo množstvo, mnohým z nich však večná láska ani kerky nevydržali!

Justin Bieber potvrdil, že medzi desiatkami svojich tetovaní by si kedysi našiel aj portrét jeho expriateľky Seleny Gomez. Bol priamo na ľavom zápästí! „Tuna je moja ex. Snažil som sa jej tvár zakryť tieňovaním, ale stále to vidno a ľuďom hneď dopne, o koho ide,“ povedal. 

Ďalší pár, ktorý sa do seba svojho času šialene buchol, sú Miley Cyrus a Cody Sympson. Ich krátka romanca od októbra 2019 do leta 2020 zanechala na oboch spoločnú kerku! A hoci ich vzťah napokon nevydržal, ich spoločné romantické tetovanie prežilo. Decká sa však rozišli ako kamoši a dodnes sa majú radi! 

Svoje o spoločných kerkach vedia aj Ariana Grande a komik Pete Davidson, ktorí sa rozišli ešte v októbri 2018. Spoločné tetovanie si decká zakryli ešte v rovnaký rok, ako sa rozišli!

Zayn Malik mal na ruke portrét svojej ex Perrie Edwards, s ktorou sa rozišiel pred 7 rokmi. Medzitým si ho zakryl, a telo mu skášľuje už len tetovanie očí Gigi Hadid (= jeho ďalšej ex), ktoré má na hrudi! Kto vie, ako dlho mu tam vydrží….

Joe Jonas a Sophie Turner si dali na počesť ich zosnulého psíka Walda vytetovať slová „donekonečna“ (na Joeho zápästí) a „a ešte ďalej“ na Sophiinom. Awww!

Brooklyn Beckham má na sebe kopec kerok, ktoré venoval svojej snúbenici Nicole Peltz. Tá má zase na krku vytetované Brooklynovo meno!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.