Pred necelým mesiacom vydala skupina Stray Kids svoj nový album Oddinary. Ten zaznamenal vo svete veľký úspech a chalanom sa s ním dokonca podarilo dobiť najprestížnejší albumový rebríček Billboard 200. Niečo také sa doposiaľ podarilo len dvom K-Popovým skupinám – v roku 2018 vystrelili na 1. miesto Billboard 200 BTS s ich doskou Love Yourself: Tear a o rok neskôr bol jednotkou albáč SuperM a ich The 1st Mini Album.

“Keď vidíme, aký veľký záujem majú ľudia o našu hudbu aj samotný album, vieme, že presne to je dôvod, prečo sme sa dostali tak ďaleko,” povedal Bang Chan počas online rozhovoru pre Billboard na Twitteri. “Neviem, či si to zaslúžime, ale je to pre nás naozaj veľký dar, ktorý nám Stays dali. Núti nás to usilovnejšie pracovať a je to dobrý štart do roku 2022,” vyjadril sa a na záver poslal odkaz všetkým fans: “Ako hovorí náš album, byť zvláštny je normálne. Pokiaľ si myslíte, že v sebe máte niečo zvláštne, nemyslíme si, že je dôvod to skrývať alebo byť kvôli tomu nervózny. Je to súčasťou vás!”

Ak si aj ty K-Poper, určite si nenechaj ujsť aktuálne číslo Kamoša, v ktorom sa venujeme aj tomuto hudobnému žánru a ešte pripomenieme, že v Kamarát Poster na teba čaká MEGA plagát K-Pop hviezd! Práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.