Nikto neľúbi Starbucks viac ako celebs — a ktokoľvek s účtom na Instagrame hh!

Počas uplynulých rokov sa na adresu populárnej kaviarňovej frančízy vyjadrilo pozitívne obdivuhodné množstvo celebs. Taká Taylor Swift si už deň bez kávy ani len nevie predstaviť, jej obľúbenou objednávkou je veľké karamelové laté, ktoré samozrejme musí byť nízkotučné! Tento typ laté v skutočnosti Starbucks uviedol v spolupráci s Taylor ako platenú reklamu. 

Nebolo to prvýkrát, čo firma oslovila celebritu, aby jej pomohla s propagáciou. S Arianou Grande sa Starbucks spojil ešte na jar 2019, aby spustil predaj Cloud Macchiato — espresa so studenou penou a karamelovou či škoricovou príchuťou a karamelovým posypom. Ariana počas kampane fanov vyzvala, aby kávu okoštovali so sójovým a nie normal mliekom. Cute! No a čo si objednáva najčastejšie v Stabuckse samotná speváčka? Vanilkové frapučíno — samozrjeme bez našľahanej smotany!

Zendaya napríklad miluje bezkofeínové karamelové frapučíno, herečka Vanessa Hudgens zase preferuje ľadový čaj. Herečka Lucy Hale si často objednáva veľké sójové ľadové laté, Miley Cyrus zase siaha po veľkej bielej nízkotučnej mokke.

Televízna postavička Khloé Kardashian prezradila, že si v Starbuckse dáva spravidla špeciálnu objednávku mimo štandardného menu. Od baristov si vždy pýta „sedem dávok chai laté a bez vody“! Lady Gaga má talianske korene a asi jej pri pohľade na Starbucks kávu nie je dobre, a tak si tu objednáva aspoň matcha limonádu!

Harry Styles miluje vanilkové laté s poriadnym šotom karamelového sirupu, Camila Cabello zase vanilkové frapučíno. Modelka Gigi Hadid ľúbi normal laté a keď má náladu, dopraje si k nemu aj mätový sirup!   

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.