Hudobný svet zasiahla smutná správa! 33-ročný spevák skupiny The Wanted, Tom Parker, už nie je medzi živými. Hudobník trpel rakovinou a mal neoperovateľný nádor na mozgu. O jeho smrti informovala verejnosť jeho manželka Kelsey, podľa ktorej Tom pokojne naposledy vydýchol v prítomnosti svojich najbližších.

“Naše srdcia sú zlomené. Tom bol stredom nášho sveta a zatiaľ si nevieme predstaviť život bez jeho nákazlivého smiechu a energickej prítomnosti. Sme vďační za prílev lásky a podpory a taktiež priania, aby sme všetci nechali Tomovo svetlo ďalej žiariť pre jeho nádherné deti. Ďakujem všetkým, ktorí nás počas jeho liečby podporovali,” uviedla Kelsey a dodala, že Tom bojoval do poslednej chvíle.

Tom s manželkou a ich deťmi.

K veľmi smutnej udalosti sa vyjadrili v spoločnom stanovisku aj chalani z The Wanted. “Sme zdrvení predčasnou stratou nášho kolegu zo skupiny. Bol našim bratom. Slová nedokážu vyjadriť smútok, ktorý cítime. Stále a navždy v našich srdciach,” píše sa vo vyjadrení. Úprimnú sústrasť rodine a všetkým jeho známym prajeme aj my.

Tom a jeho kolegovia zo skupiny The Wanted.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.