Minulý rok sa režisér prvých dvoch častí Harryho Pottera, Chris Columbus, vyjadril, že by chcel natočiť sequel príbehov o Harry Potterovi. V projekte s podtitulom Curse Child by rád obsadil aj Daniela Radcliffe, Emmu Watson a Ruperta Grinta. Presvedčiť na to Daniela sa mu ale zrejme nepodarí. Predstaviteľ Harryho Pottera sa pre The New York Times vyjadril, že nebude súčasťou možného pokračovania čarodejníckej série.

“Nie je to niečo, na čom by som teraz chcel pracovať. Dostal som sa do bodu, kedy som spokojný s tým, ja to teraz je. Vrátiť sa späť by znamenalo znovu prekopať celý svoj život,” povedal Daniel. Herec však zároveň nevylúčil, že by najznámejšieho čarodejníka sveta nemohol opäť stvárniť o niekoľko rokov neskôr. “Ale nikdy nehovor nikdy. Aj chalani zo Star Wars sa do filmu vrátili po 30-40 rokoch. U mňa je to ale zatiaľ len 10,” povedal Daniel, ktorý vie, že jeho odpoveď veľa ľudí nepoteší, no vie, že návrat k Harry Potterovi by si teraz nedokázal užiť. Tak teda možno o pár rokov neskôr.

Ak aj ty stále žiješ Harry Potterom, nezabúdaj, že v aktuálnom čísle Kamarát Poster máš jeho plagát! Práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.