Austrálska skupina 5 Seconds Of Summer je späť! Na dva roky po vydaní ich posledného albumu Calm si chalani dopriali trochu oddychu, no na prácu a hudbu úplne nezabudli. Okrem toho, že Luke Hemmings stihol vydať svoje prvé sólo, na nových skladbách makali aj ako skupina. Rovnako, ako väčšina ich noviniek, aj čerstvý singel Complete Mess vznikol počas ich pobytu na ranči v Národnom parku Joshua Tree. Complete Mess je vôbec prvou skladbou, pri ktorej sa 5SOS postarali nielen o jej hudbu a text, ale aj o jej produkciu, ktorú si zobral na starosti Michael Clifford.

“Uvedomili sme si, že ak chcem mať hudbu spravenú presne tak, ako to cítime, musíme si ju robiť sami,” povedali. “Naša nová hudba je úplne autentická. A to je presne ten druh hudby, ktorý chceme robiť. Tešíme sa, že sa po tak dlhom čase môžeme opäť spojiť s našimi fanúšikmi,” uviedli v tlačovej správe. Skvelým singlom Complete Mess ohlasujú chalani začiatkom novej éry ich skupiny a návrat k svojim hudobným koreňom a silným melódiám. Novinka dostala navyše surrealistický videoklip odohrávajúci sa v púšti a je zároveň predzvesťou 5. štúdiového albumu 5SOS, ktorý by mal vyjsť ešte tento rok.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.