Aj keď sa počas posledných rokov kvôli zdravotným problémom hudbe až tak nevenovala, stále platí, že Avril Lavigne je pop-punková princezná. Presvedčiť ľudí o tom, že jej tento titul stále patrí sa rozhodla vydaním svojho siedmeho štúdiového albumu, ktorý dostal názov Love Sux. “Urobila som taký album, aký som chcela. Nemala som žiadne termíny ani nikoho, kto by mi dýchal na krk a tlačil na mňa. Všetky skladby na ňom teda vznikli veľmi prirodzene,” povedala Avril, podľa ktorej chcela urobiť poriadny pop-punkový a rock-and-rollový album. Klavírnym skladbám a baladám sa tentokrát rozhodla vyhnúť.

V deň uvedenia 12-trackového albáča Love Sux na trh vydala Avril Lavigne aj ochutnávku z neho, a to v podobe skladby Bois Lie, na ktorej sa spojila s Machine Gun Kellym. Títo dvaja sa spolu stretli na koncerte skupiny We the Kings a tam sa dohodli, že spolu niečo nahrajú. Ako ich duet napokon znie si môžeš vypočuť už teraz!

Avril a Machine Gun Kelly na párty k jej novému albumu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.