JENNY, dievča s rakovinou…

0
1423

Aj ty nemôžeš odtrhnúť oči od jojkárskeho seriálu JENNY? A chceš vedieť, ako vyzeral casting? Čo sa stalo na natáčaní? V čom sa podobá a v čom sa líši od seriálovej Jenny, BARA OČENÁŠOVÁ, ktorá tu hrá hlavnú úlohu? V APRÍLOVOM KAMOŠOVI máš exkluzívne interview a tu je z neho malá ukážka!

K: Ako si sa dozvedela o castingu na tento seriál?

– To bolo jednoduché, k nám do školy prišiel pán režisér so spolupracovníkmi a urobil casting rovno u nás. Ja študujem herectvo, chodím do štvrtého ročníka na konzervatórium. Viacerí sme sa prihlásili a všetci boli v strašnom strese, tešili sa a báli zároveň a mne to bolo dosť jedno, takže keď už som bola priamo pred nimi, normálne som sa s nimi rozprávala a neprišlo mi to vôbec stresujúce… A o pár mesiacov mi volali, že to mám! Veľmi som sa tešila a stále sa teším, lebo som sa veľa naučila a bolo to celé fakt príjemné! Režisér vraj chodil po všetkých konzervatóriách na Slovensku, začal vraj u nás a nakoniec sa aj tak vrátil k nám.

K: Ako dlho trvalo natáčanie?

– Od októbra  minulého roku teraz do februára.

K: Ako to vyzeralo na nakrúcaní? Dobre si vychádzala s ostatnými a so štábom?

– Všetci sme boli fakt kamaráti. Celé to bolo uvoľnené, rozumeli sme si, bavili sme sa o normálnych veciach aj o robote a cítila som sa tam naozaj dobre.

K: Aj napriek tým priestorom, kde sa to natáčalo? Nemocničné oddelenie pre deti, choré na rakovinu… Nebolo to deprimujúce, navyše, keď si hrala dievča, ktoré tú strašnú chorobu dostalo?

– Veľmi som sa bála toho prostredia, ale potom na druhý, tretí deň som sa tam už začala cítiť normálne. Fakt to tam je pekne zariadené a ty pomaly ani nevnímaš, že si v nemocnici… A ten kolektív je tam super! Sestričky aj lekári aj všetci!

Celý rozhovor máš v APRÍLOVOM KAMOŠOVI! UŽ V PREDAJI

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.