Začiatkom jesene ohlásila značka Chanel spoluprácu s členkou Blackpink – Jennie. Speváčka sa stala ich novou tvárou a ambasádorkou a pre magazín W prezradila aj to, že sa jej týmto splnil sen.

 • o spolupráci s Chanel:
  “Už len správa o tom, že budem súčasťou kampane mi pripadala ako sen. Cítila som veľkú zodpovednosť, no o to viac som z toho bola vzrušená. Vždy som snívala o spolupráci s touto značkou a teraz so tento sen stal skutočnosťou. Som veľmi šťastná a užívam si to.”
 • o kolekcii Coco Neige od Chanel, ktorej je tvárou:
  “Myslím si, že všetky kúsky v tejto kolekcii majú svoju jedinečnú príťažlivosť. Bola som prekvapená, ako Virginie Viard dokázala vyzdvihnúť eleganciu lyžiarskeho oblečenia a vytvorila rozmanitú a nepredvídateľnú kolekciu. Som fanúšičkou zimných športov a neviem sa dočkať, kedy si túto zimu pôjdem zalyžovať a oblečiem si Coco Neige.”
 • o módnej prehliadke Chanel, ktorej sa zúčastnila:
  “Bolo to po dlhšej dobe prvýkrát, čo som videla módnu prehliadku. A bola som z nej naozaj nadšená. Niesla sa v jasnej a živej atmosfére 80. rokov. Bolo cítiť dobrú náladu a všetky šaty boli krásne. Veľmi sa mi tiež páčilo, že doplnky boli s outfitmi veľmi dobre zladené.”
 • o dôležitosti doplnkov:
  “Doplnky sú povinnosťou pri dotvorení môjho looku. Prostredníctvom toho, ako zladíte svoje doplnky, môžete vyjadriť svoj vkus a nápady. Doplnky zohrávajú dôležitú úlohu pri rozhodovaní o tóne vášho celkového vzhľadu.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.