Fanúšikovia už len babskej trojice Little Mix sú v smútku. Jade Thirlwall, Perrie Edwards a Leigh-Anne Pinnock oznámili, že po ich budúcoročnom turné Confetti, ktoré by malo prebehnúť v apríli a v máji, si dajú pauzu. Dievčatá tvrdia, že majú za sebou úžasných 10 rokov dobrodružstva a spomienok, počas ktorých však išli bez prestávky. “Cítime, že je ten správny čas dať si pauzu, aby sme sa mohli nabiť a pracovať aj na iných projektoch,” vyhlásili. Zdôraznili tiež, že sa ako skupina v žiadnom prípade nerozpadávajú. “V budúcnosti máme rôzne hudobné plány. Sme sestry a vždy budeme mať jedna druhú a vás, fanúšikov, v našich životoch. Všetkých vás veľmi ľúbime a ďakujeme za vašu lásku a nekončenú podporu,” povedali.

Trojica Jade, Perrie a Leigh-Anne je súčasťou skupiny od jej vzniku v roku 2011 v britskej verzii X-Factoru. Počas desiatich rokoch vydali šesť štúdiových albumov a len nedávno vyšla ich výberovka Between Us. Skupinu minulý rok opustila štvrtá členka Jesy Nelson.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.