Keď sa do seba herci zaláskujú vo filme, je prirodzené, že fanovia prenesú ich lásku aj mimo filmového plátna!

Hollywoodski producenti do romantických filmov vyberajú náročky hercov, medzi ktorými to prirodzene iskrí. Niekedy však spravia tak dobrý casting, že láska filmových postáv nezostane len pracovnou záležitosťou, ale prenesie sa aj do reálneho života. Toto sú filmové páry, ktoré sa zoznámili na natáčaní — a neskôr spolu randili alebo sa dokonca aj zosobášili! 😮

MILEY CYRUS & LIAM HEMSWORTH sa spoznali na sete romantickej komédie Posledná pieseň. Chodili spolu (aj nechodili) necelých 10 rokov! Decká sa zosobášili v decembri 2018, no ich manželstvo vydržalo len do augusta 2019, kedy sa ofic rozviedli — a odvtedy zostali len kamoši!

Herci COLE SPROUSE & LILI REINHART sa spoznali na sete seroša Riverdale a okamžite sa do seba zamilovali! Decká spolu začali randiť v roku 2017, no po troch rokoch prišlo vytriezvenie a v januári 2020 ohlásili definitívny koniec! Cole sa odvtedy trošku dosť utiahol, no a Lili prišla s tým, že je bisexuálka!

ZAC EFRON & VANESSA HUDGENS tvorili svojho času jeden z najikonickejších vzťahov histórie! Decká sa do seba zahľadeli na natáčaní pôvodnej trilógie High School Musical, no po 5 rokoch sa v 2010 rozišli… no a chceš vedieť to najhoršie? Dodnes sa spolu nebavia! Nezávisle od seba v rozhovoroch prezradili, že si už nemajú čo povedať! :O

Ako pár fungovali roky aj ROB PATTINSON a KRISTEN STEWART! Decká oficiálne priznali vážny vzťah krátko po premiére prvého Twilightu a vydržali spolu až do roku 2013, kedy sa oficiálne rozišli! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.