V rozhovore pre Apple Music sa Justin Bieber rozkecal o svojich plánoch do budúcnosti. Ako sa vyjadril, po svadbe je ďalším dôležitým krokom v jeho živote dieťa. “Chcem si založiť vlastnú rodinu, v správny čas. Chcem si trochu užiť to, že som ženatý, ísť na turné, byť ženatý, užiť si cestovanie, len my dvaja, viac budovať náš vzťah. Myslím, že je to určite ďalší krok. Som nasledovateľom Ježiša a chcem len, aby ma viedol… Keď prijmete Ježiša, hovorí, že teraz kráčate s Duchom svätým. Tak, myslím, že chcem, aby ma viedol Duch svätý,” povedal Justin.

Justin Bieber s reportérom Apple Music, Zane Lowe

Okrem iného sa tiež vyjadril k svojmu predchádzajúcemu vzťahu. Síce nekonkretizoval, že hovorí o Selene Gomez, ale všetko tomu nasvedčuje. “Môj predchádzajúci vzťah bol pre mňa náročný a s odstupom času si uvedomujem, že bol bezohľadný. Problémom nebola len nevera, ale tiež skutočnosť, že som svojej bývalej priateľke klamal,” priznal s tým, že svojej manželke je 100%-tne oddaný. V interview spomenul Justin aj Billie Eilish, pre ktorú chce byť kamarátom, na ktorého sa môže vždy obrátiť, pretože on počas svojich začiatkov takého človeka nemal a vie aké je to ťažké. Dôkazom toho je aj to, že sa pri týchto slovách rozplakal. 

Čím všetkým trpí Justin Bieber? Aké má zdravotné a dokáže sa z toho všetkého dostať? Prečítaj si v marcovom Kamarátovi, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.