Konečne prehovorili! Množstvo celebs sa v jedno ráno prebudilo do škandálu, v ktorom hrali hlavnú úlohu hekeri, bulvárne online médiá a ich horúce fotos! Čo hovoria na to, že po nete kolujú fotky, na ktorých sú úplne nahí?

NOAH CENTINEO zažil leak svojich necenzurovaných fotos ešte v auguste 2019. K situácii sa nikdy otvorene nevyjadril, takže vlastne ani nevieme, či ide o jeho skutočné fotky! „Chápem, že sa ma na to pýtate, takže verím, že pochopíte, prečo neodpoviem,“ odpovedal v rozhovore na otázku, čo si o leaku myslí!

VANESSA HUDGENS sa fanom za fotky, ktoré unikli ešte v roku 2007, ospravedlnila. „Sorry za to, je mi to trápne a ľutujem, že som také fotos vôbec spravila,“ povedala herečka. „Bola to pre mňa veľmi traumatizujúca skúsenosť.“

BELLA THORNE na to išla inak. Po tom, čo jej niekto hekol účet na Twittri a vyhrážal sa jej zverejnením VŠETKÉHO, sa holka rozhodla svoje privátne fotky sama publikovať online!

Nahé fotky JUSTINA BIEBERA kolujú po nete už nejaký ten čas. V lete 2017 niekto hekol Selenin instagram, z ktorého unikli súkromné fotky z ich spoločnej dovolenky na exotickom ostrove Bora Bora. Justina únik pikantných fotiek nepotešil – povedal, že sa cítil „mega dotknutý“! „Mám pocit, že už ani nemôžem vyjsť von do lesa a holý. Podľa mňa by mali byť nejaké hranice, aby sa každý mohol vo svojom súkromí a priestore cítiť komfortne. Zvlášť keď si na dovolenke a odrezaný od sveta,“ povedal!

Pikantné fotky, na ktorých vidno viac než treba, unikli aj fešákovi TYLEROVI POSEYMU. „Je mi to dosť jedno, aspoň to už mám za sebou,“ smeje sa herec!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.