Herecký talent, telo tanečníka a sexi kukuč. Toto je nový fešák na scéne! 😮

Tanner Buchanan sa narodil v Ohiu začiatkom decembra 1998 a kedysi pôsobil ako tanečník. „Keďže roky tancujem, myslím, že mám dosť dobrý cit pre rovnováhu,“ hovorí. „Ako dieťa som sa venoval aj gymnastike.“

Kedysi sa objavil aj na Disney Channel v seriáli Girl Meets World, za Disney hviezdu sa však nepovažuje. V nedávnom rozhovore prezradil, že by v budúcnosti rád stvárnil rolu nejakého komiksového superhrdinu! 

Tanner aktuálne hviezdi v hlavnej role v netflixáckom sitkome Taký normálny chalan (He’s All That), okrem toho sa v úlohe Robbyho pravidelne objavuje aj v populárnom seroši o karate Cobra Kai! 

„Všimol som si, že Robby sa dostáva do situácií s takmer každou postavou v seriáli. A to je mega, pretože veľa postáv túto možnosť nemá,“ hovorí. 

„Na začiatku som si myslel, že okolo Cobra Kai nebude veľké haló, išlo to „len“ na stream… Ale odkedy sme natočili prvú sériu, vedeli sme, že robíme fakt dobrú showku. Nečakal som také vrelé prijatie fanov ani to, že si vďaka nám karate nájde ďalších nových fanov,“ vysvetľuje. 

A ako spomína na natáčanie sitkomu Taký normal chalan? „Dávam si na mojich replikách záležať, ale množstvo som ich na pľaci pokazil,“ smeje sa Tanner. V seriáli hrá spolu s Addison Rae, ktorá ho sem doslova dotiahla. „Addison je omnoho lepšia než ja, šlo jej to perfektne. Človek by povedal, že sa herectvu venuje roky.“

Ak by si si na vysekaného Tannera náhodou robila zálusk, máš smolu. Chalanisko je už dávno obsadený. Od svojich teen rokov totiž randí s herečkou Lizzie Broadway a medzičasom si prešli aj krátkym rozchodom. Dnes hovoria, že to ich vzťach len scelilo a sú spolu dodnes!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.