Na novú sériu obľúbeného mysteriózneho seriálu Netflixu čakáme už pekne dlho. Výroba Stranger Things bola minulý rok prerušená kvôli pandémii koronavírusu a tak čakajú fanúšikovia na 4. sériu už dlhé dva roky. A ešte sa načakajú.

Tvorcovia totiž najnovšie prichádzajú s informáciou, že premiéra nových častí údajne najlepšej a najstrašidelnejšej série je naplánovaná na rok 2022. Vďaka čerstvo zverejnenému sneak peaku zisťujeme, že v seriáli aj naďalej uvidíme hlavné hviezdy ako Millie Bobby Brown, Finna Wolfharda či Winonu Ryder.

Od tvorcov sa tiež dozvedáme, že do deja sa vráti aj Hopper, ktorý je uväznený v zasneženej pustine Kamčatky, kde bude čeliť nielen ľudským, ale aj iným nebezpečenstvám. “Medzitým, naspäť v Štátoch, sa začína zjavovať nová hrozba, niečo, čo bolo dlho pochované, niečo, čo všetko spája. 4. séria bude doposiaľ najväčšou a najdesivejšou a nemôžeme sa dočkať, kým ju všetci uvidia. Medzitým sa modlite za Hoppera,” vyjadrili sa. Slov bolo už dosť a teraz sa už rýchlo vrhni na vyššie spomínaný sneak peak.

Ak by sa ti zišiel plagát Finna Wolfharda, máš ho v Letnom magazíne Kamoša – práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.