Yeri, najmladšia členka skupiny Red Velvet, je súčasťou aktuálneho vydania kórejskej verzie magazínu Vogue, pre ktorý porozprávala hlavne o jej životnom štýle, ktorý vo veľkom súvisí s pilatesom.

“Pilates je cvičenie, ktoré je veľkým zlomom v mojej dvadsiatke. Predtým, než som ho začala robiť, som nemala žiadnu energiu a vyzerala som depresívne. Kým som sa nezaujímala o cvičenie, nepoznala som to spojenie medzi telom a mysľou. Je to osviežujúce a už chápem, že myseľ môže byť zdráva aj vďaka tomu, že sa telo zdravo hýbe,” pochvaľuje si Yeri, ktorá predtým v cvičení nevidela veľmi zmysel.

“Cvičenie sa mi zdalo náročné a bolo to pre mňa iba niečo, z čoho sa potím a som unavená.” Teraz už ale vie, že pohyb má mnoho výhod a samotná Yeri vďaka nemu objavila lásku k sebe samej.

“Stávam sa jasnejšou a ucelenejšou osobou. Viac sa o seba starám… Vytvorila som si zdravý životný štýl a už nezabúdam na to, ako sa mať rada a starať sa o seba. Ľudia by sa nemali zanedbávať a mali by sa viac venovať sebe,” povedala Yeri, podľa ktorej sú pre cvičenie dôležité tri veci – oblečenie, ktoré máte na sebe, prostredie, v ktorom trénujete a ľudia, s ktorými cvičíte. Pokiaľ ide o to oblečenie, na fotkách pre Vogue sa predviedla v športových kúskoch značky Lululemon.

V 64-stranovom Letnom magazíne Kamaráta natrafíš aj na rôzne tváre K-Popu, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.