HARRY STYLES chystá nový album

0
1440

Harry sa po dvojročnej odmlke vracia a všetko nasvedčuje tomu, že sa čoskoro dočkáme novej dosky!

Po tom, čo jeho prvý album dobil svetové rebríčky vrátane Billboard charts a po svetovom turné sme sami zvedaví, s čím príde. Nový rok znie ako ideálny čas na dropnutie nového albumu, no a zdá sa, že to tak aj bude!

Ako vieme, že album sa blíži?

1: Dva roky po vydaní prvej sólovej dosky by už aj bolo načase hh, no a ešte v novembri 2018 priznal, že pracuje na novej hudbe. “Makám, veľa čítam a uvidím, čo z toho bude,” povedal!

2: Harryho domovské hudobné vydavateľstvo nechalo po celom svete vyvesiť postery DO YOU KNOW WHO YOU ARE? – VIEŠ, KTO SI?, pričom dole si možeš všimnúť skratku TPWK. Fanovia vedia, že je to Harryho motto “treat people with kindness”, a teda “k ľuďom sa správaj milo”. Aby Harry kampaň podčiarkol celú kampaň, na twitter si zavesil len strohé “do” = “vieš”!

3: Harry je na titulke magazínu Rolling Stone. Nové číslo vyjde síce až o pár týždňov, no už dnes je viac-menej isté, že v masívnom rozhovore nový album potvrdí.

4: Točil klip. Čo by to bolo za album, keby k nemu nevzniklo aj pár videoklipov? Že Harry niečo točil, vieme, no a vieme aj to, že točil niekde v Mexiku!

5: Oslavoval špeci výročie. Dva roky od vydania prvej sólovej dosky Harry oslávil milým komentom na Twitteri. “Dva roky. Ďakujem za všetko. Milujem vás, naozaj. H,” napísal. Čo všetkých dostalo, bol hashtag #HS2Year, ktorý použil na konci. Hneď na to sa spustila vlna špekulácii, či to znamená nové songy ešte tento alebo až na budúci rok!

6: V jeho instastories sme narazili na fotku známeho producenta Marka Ronsona, ktorý má na svedomí také hity ako Uptown Funk od Bruna Marsa či Nothing Breaks Like a Heart od Miley Cyrus!

Pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.