Popularita kórejskej popovej hudby vo svete stále rastie, čo vplýva na mladých ľudí rôznymi spôsobmi. Na britského influencera Oliho Londona zapôsobila až tak, že sa začal identifikovať ako Kórejčan. Podľa jeho slov sa narodil v zlom tele a aby mal nielen kórejskú dušu, ale aj telo, podstúpil dokopy až 18 plastických operácií a kozmetických zákrokov, výsledkom ktorých malo byť, aby vyzeral ako jeho najväčší vzor – Jimin zo skupiny BTS.

“Konečne som Kórejčan. Veľmi sa teším z môjho nového vzhľadu a už sa neviem dočkať toho, kedy zmiznú všetky opuchy a uvidím konečný výsledok,” tvrdí transrasový Oli.

“Nielenže sa identifikujem ako Kórejčan, ale teraz aj vyzerám ako Kórejčan a moje nové kórejské meno je Jimin,” prekvapil Oli, ktorý podstúpil prvý zákrok už v roku 2013 a jeho premena ho doteraz stála niekoľko stoviek tisíc libier. A s operáciami ešte neskončil. Už onedlho ho čaká ďalší zákrok v Amerike.

Aj K-Popu sa vo veľkom venujeme v Letnom magazíne Kamoša, práve v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.