Minulý týždeň sme ťa zoznámili s Inej a Kazom, dnes si viac posvietime na napištoľníka Jespera! Ako sa mu točilo s kozou Milom a ako to vyzeralo na pištoľníckom kempe v Maďarsku?

Kit Young sa narodil ako Christopher William Young v októbri 1994 v anglickom Oxforde. Má škótsko-ugandské korene a ináč aj dve segry, Hannah a Oliviu. Herectvu sa venuje už 10 rokov, ako dieťa dokonca hrával aj v britskom Národnom divadle!

Jesper, Inej a Kaz v seriálovej pecke Shadow and Bone

Kit hrá posledného člena Vranej šestky, Jaspera. Pištoľníka, ktorý nikdy neminie, a ktorý má tak trochu problém s gamblením. Hovorí sa, že bez svojich revolverov nevychádza z domu! “Mal som šťastie, pretože sme dorazili do Budapešte a mali sme asi mesiac čas ešte predtým, ako sme začali točiť seriál. Pustili sme sa teda do výcviku, ktorí sme familiárne volali Vraní kemp haha! Tam som sa zoznámil s mojimi pištoľami. Samozrejme, hneď v prvý deň mi jedna z nich spadla na zem a totálne sa rozbila,” smeje sa Kit. “Teraz s nimi všade chodím a hrám sa s nimi. Mám pocit, že mi predlžujú ruky hh!” 

“Jesper je závislý na adrenalíne a potrebuje v živote vzrúšo,” odpovedá na otázku, ako by predstavil svoju postavu.

V seriáli musia Vrany absolvovať strastiplnú cestu cez Tieňovú trhlinu do Ravky. “To bolo čisté šialenstvo. Točili sme tri dni v gigantickej čiernej škatuli, ktorá sa konštantne hýbala, s ohňom a kozou,” smeje sa Kit. “Bolo toho na nás moc a na konci dňa sme už nebrali nič vážne. Šialené na tom celom bola hlavne tá koza, ktorú som musel držať v rukách, čo sa jej samozrejme nepáčilo. Na sete sme pracovali s dvoma, ktoré sa v maďarčine volali Bežka a Skočka, no podľa mňa by sa mali premenovať na Bobka a Jačka haha! Často sme kvôli nim museli natáčanie prerušiť a upratať set. Priveľa bobkov, čo ti poviem,” dodal Kit! 

Všetky pikošky zo seriálu nájdeš ináč aj v novom Kamošovi

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.