Už aj Lady Gaga má svoju kozmetickú značku

0
938

Medzi množstvo celebrít, ktoré majú svoju kozmetickú značku sa najnovšie zaradila už aj Lady Gaga. Svetu predstavila Haus Laboratories. Ide o jej vlastnú líniu kozmetiky, ktorá bude vďaka tomu, že sa bude predávať na Amazone, dostupná pre každého. Cenovo dostupná už pre každého nebude, keďže ceny prvých produktov (zatiaľ sú 3 a každý má po 6 odtieňov) Haus Laboratories sú celkom vysoké. Gaga však sľubuje, že za vyššou cenou sa skrýva vysoká kvalita produktov, z ktorých každý bude exkluzívny a dostupný v limitovanom množstve.

Značka, ktorej slogan je: ‘Veríme, že krása je to, ako vidíte seba,’ spúšťa predobjednávky 15. júla. “Keď som bola mladá, nikdy som sa necítila krásna. A keď som sa snažila nájsť zmysel pre krásu, objavila som silu mejkapu,” tvrdí Gaga, ktorá začala s mejkapom experimentovať po tom, čo videla, ako si ho dáva jej mama. A ona chcela byť rovnaká ako jej mama.

“Vďaka mejkapu som vo mne spoznala Lady Gagu. Keď som sa namaľovala a pozrela do zrkadla, našla som v sebe superhrdinu a vedela som, kým chcem byť. Som rada, že vďaka mejkapu som v sebe objavila statočnosť, o ktorej som nevedela, že ju mám. Práve kvôli mejkapu, a možnosti sa vďaka nemu transformovať, som objavila svoju krásu. A aj keď ľudia vraveli, že som čudná, jednoducho som sa taká narodila. Tak ako tvorím hudbu som vytvorila túto kolekciu. Má témy. Je premyslená. Od odtieňov až po rôzne variácie. Je mixom vášne a lásky,” vyjadrila sa pri uvedení značky na trh.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.