Zombie droga

0
1892

„Pohľad na tú babu bol strašný! Ani ten najväčší horor by to neprekonal, lebo som vedel, že TOTO nie je žiadny film. Vedel som, že toto je SKUTOČNÉ!!! Že nesedím v kine, ale naozaj sa to odohráva predo mnou… Tu a teraz naživo!“

Takto opisuje Paul z Anglicka zážitok, keď na londýnskej ulici videl dievča, ktoré sa potácalo a krútilo a zvíjalo rovnako ako vo filme o zombíkoch. Najprv sa pozeral, kde sú kamery, lebo si myslel, že nakrúcajú film alebo ide o skrytú kameru, ale rýchlo zistil, že to je všetko naozaj… Pri dievčati sa pristavovali aj ďalší ľudia a nikto nechápal. Až privolaný lekár zo sanitky upozornil, že to dievča užilo DROGU, ktorá sa familiárne volá aj „zombie droga“. Ľudí jednoducho mení na zombíkov, teda chodiace mŕtvoly!

Táto nová droga je syntetická, čiže umelo pripravená a pretože je lacnejšia ako napríklad kokaín, hoci na psychiku pôsobí rovnako, dostáva sa jej stále väčšej obľuby. Je to zmes silných chemikálií a nadrvených rastlín, ktorá sa zvyčajne fajčí.

Všetko potrebné o tejto droge si prečítaj v OKTÓBROVOM KAMOŠOVI!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.