Po skoro šiestich rokoch opúšta Joel Pimentel skupinu CNCO. Informovali o tom zvyšní štyria členovia boybandu – Richard Camacho, Erick Brian Colón, Christopher Vélez a Zabdiel De Jesús. Joel sa rozhodol vydať sa na sólovú dráhu a z pätice chalanov tak bude už len štvorica. “Vieme, že je to smutná správa a že to pre vás bude rovnako ťažké, ako pre nás, ale ceníme si, že pri nás ostávate,” odkazujú fanúšikom s tým, že ho na jeho ďalšej ceste životom budú podporovať.

K svojmu odchodu sa vyjadril aj samotný Joel: “Je čas, aby som rástol a objavoval nové umelecké cesty. Je čas začať budovať svoju vlastnú cestu a kariéru. Preto som sa rozhodol opustiť skupinu,” vyjadril sa Joel, ktorý oficiálne nie je členom CNCO od 15. júna. Ak sa aj ty pýtaš, či chalani nahradia Joela niekým novým, poznáme odpoveď na túto otázku. “Nie! Je medzi nami bratstvo a to nikto nový nezmení,” povedali. O Joelovi však určite ešte budeme počuť, keďže už maká na svojich sólových projektoch a jeho manažérom je aj naďalej Walter Kolm, ktorý manažuje aj CNCO.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.