Red Bull Dance Your Style

0
994

… už túto sobotu!

Už v sobotu roztancujú Kollárovo námestie v Bratislave šestnásti najlepší tanečníci z celého sveta! Uskutoční sa tu totiž prvýkrát Red Bull Dance Your Style. Prinesie rôzne štýly na jednom mieste ako popping, locking, breaking, hip-hop alebo house. A to za hudobných tónov nezvyčajných, kedy tanečníkov môže prekvapiť aktuálna rádiová odrhovačka alebo potešiť dobre odležaná klasika. Red Bull Dance Your Style je tanečný battle plný spontánnosti a výziev. Zodpovednú úlohu porotcov prevezmú do svojich rúk diváci, fanúšikovia, či náhodní okoloidúci. Budú to oni, kto hlasovaním s červenými a modrými kartami rozhodne o postupe tých najlepších do ďalších kôl. Diváci svojimi hlasmi určia aj absolútneho víťaza. V battloch to v sobotu 8. septembra 2018  o 15:00 rozbalí aj Melánia „Lady Mel“ Kasenčáková, Martin „Nespi“ Nespešný alebo Miroslav „Spunkey“ Balogh.

Red Bull Dance Your Style je novým konceptom, ktorý oslavuje tanec a to najkrajšie, čo street dance ponúka.tento rok prebieha v jedenástich krajinách. Okrem Slovenska sa na uliciach a námestiach tancuje aj vo Francúzsku, Grécku, Juhoafrickej republike, Japonsku, alebo aj v Čile.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.