Aj keď sa koronavírusu chceme zbaviť čo najskôr, má aj svoje svetlé stránky. Pre Chrisa Hemswortha je to množstvo voľného času, počas ktorého môže posilňovať. Ako sám priznal, momentálne je v tej najlepšej forme, v akej kedy bol.

“Počas toho času, ktorý som trávil doma, som mal možnosť preskúmať rôzne metódy cvičenia, vďaka ktorým môžem ešte viac pracovať na svojom tele. Som teraz najsvalnatejší a najsilnejší, ako som kedy bol. Ani ako Thor som ešte nebol takýto. Posilujem už 10 rokov a je to pre mňa ako práca na plný úväzok,” povedal Chris, ktorý od januára natáča nového Thora s podtitulom Love and Thunder.

Ani to mu však nebráni cvičiť naďalej. “Najprv mám tvrdý tréning a potom 12-hodinové natáčacie dni. Je to fakt výzva. Ale je to tiež neuveriteľne prínosné. Musíte sa jednoducho na to pozerať cez optiku profesionálneho športovca,” tvrdí Chris a dopĺňa, že svaly preňho nie sú len prínosom.

Práve kvôli ním ho podľa neho neberú vo filmovom priemysle vážne. “Moja rola si vyžaduje estetiku ale kulturistika sa považuje za márnivosť. Iba, ak by som nabral pár kíl alebo by som bol nezdravo chudý, dostal by som aj iné ponuky a Hollywood by ma bral ako herca konečne seriózne. Ako Thora v jeho najlepšej kondícii si ho v budeme môcť pozrieť v máji 2022.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.