Člen zoskupenia Black Eyed Peas predstavil parádnu vychytávku. Will.i.am ide s dobou a v reakcii na pandémiu vymyslel prvú smart ochranu dýchacích ciest. V spolupráci s firmou Honeywell prichádza s respirátorom Xupermask. Vynález hodný roku 2021 je vybavený HEPA filtrom a dvojrýchlostnými ventilátormi, má zabudované slúchadla, bluetooth a osvetlenie. Batéria má výdrž až 7 hodín.

“Žijeme v sci-fi dobe. Pandémia je ako nejaký šialený film a my v ňom nosíme rúška z minulosti. Preto som sa rozhodol to zmeniť a vytvoril som masku, ktorá odpovedá dobe, v ktorej žijeme,” povedal Will.i.am, ktorý dostal prvýkrát myšlienku stvoriť Xupermask v marci minulého roka. Keď letel domov z Londýna, uvedomil si, že ochrana tváre, ktorú teraz všetci nosíme, nebola vytvorená na každodenné používanie.

Vďaka Xupermask teraz nemusíš riešiť problém s tým, že ti z uší vypadávajú slúchadlá, keď si dávaš ruško či respirátor dole, alebo to, že sa ti pri dýchaní rosia okuliare. Táto super vecička je už v predaji v dvoch farebných prevedeniach a v dvoch veľkostiach a kúpiš ju na https://xupermask.com/ za 299,99 dolárov. Musíš však počkať na druhý drop, pretože prvý je už beznádejne vypredaný.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.