Už od roku 1981 sa udeľujú Zlaté maliny pre najhoršie filmové počiny. Ďalší ročník odovzdávania týchto anticien sa uskutoční 24. apríla 2021 a my už poznáme nominácie. Najviac sa ich tentokrát ušlo filmu Dolittle, v ktorom stvárnil hlavnú úlohu Robert Downey Jr., a tiež snímke 365 dni, vďaka ktorej celý svet pozná mená Michele Morrone a Anna Maria Sieklucka. Tieto dva filmy boli vraj až takými prepadákmi, že sú nominované v šiestich kategóriách.

O sošku Zlatej maliny, ktorej hodnota je približne 4€, zabojuje aj speváčka Sia s jej filmom Music. Nie veľmi obľúbené ocenenie môže dostať aj Fantasy Island a film Absolute Proof. Najhorším hercom sa okrem Michele Morrone a Roberta Downey Jr. môže stať aj Adam Sandler s filmom Hubie Halloween. Pokiaľ ide o herečky, tou najhoršou za rok 2020 môže byť okrem Anny Marie Siekluckej aj Anne Hathaway s filmom The Last Thing He Wanted, Katie Holmes so snímkou Brahms: The Boy 2 a Kate Hudson vďaka účinkovaniu vo filme Music.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.